متضاد – مخالف تاریخ کاربران فروشگاه خبر

متضاد – مخالف: تاریخ کاربران فروشگاه خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فدراسیون و شرکت لیگ هم نمی‌توانند کمکی کنند ، چه تیم‌هایی جایگزین استقلال و پرسپولیس در آسیا می‌شوند؟!

پرسپولیس و استقلال به علت بدهی‌های کلان میلیاردی در خطر از بین بردن از لیگ قهرمان آسیا قرار دارند و باید دید چه تیم‌هایی جایگزین آنها در لیگ قهرمانان آسیا خواهن

فدراسیون و شرکت لیگ هم نمی‌توانند کمکی کنند ، چه تیم‌هایی جایگزین استقلال و پرسپولیس در آسیا می‌شوند؟!

چه تیم هایی جایگزین استقلال و پرسپولیس در آسیا می شوند؟!/ فدراسیون و شرکت لیگ هم نمی توانند کمکی کنند

عبارات مهم : ایران

پرسپولیس و استقلال به علت بدهی های کلان میلیاردی در خطر از بین بردن از لیگ قهرمان آسیا قرار دارند و باید دید چه تیم هایی جایگزین آنها در لیگ قهرمانان آسیا خواهند شد.

به گزارش فارس ، در حالی که پرسپولیس و استقلال و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران امسال مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را کسب کردند ولی به علت اوضاع نابسامان و بغرنج بدهی های این سه کلوب تهرانی ممکن است مجوز حضور آنها در لیگ قهرمانان آسیا جهت فصل آینده از سوی AFC لغو شود.

فدراسیون و شرکت لیگ هم نمی‌توانند کمکی کنند ، چه تیم‌هایی جایگزین استقلال و پرسپولیس در آسیا می‌شوند؟!

پرسپولیس و استقلال بدهی های کلان و میلیاردی به بازیکنان و مربیان خارجی دارند اگرچه مدیران این دو کلوب در تلاش هستند تا پرونده های خود در فیفا را مختومه کنند ولی واقعیت آن است که جهت فصل آینده بدهی های داخلی این دو کلوب بزرگ و محبوب پایتخت ممکن است برایشان دردسرساز شود.

در فصول گذشته فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ مجوز حرفه ای جهت این دو کلوب پرطرفدار کشور عزیزمان ایران را صادر می کرد و کنفدراسیون آسیا هم با استناد با این تاییدیه فدراسیون و لیگ اجازه حضور آنها را در لیگ قهرمانان آسیا صادر می کرد ولی جهت فصل آینده با توجه به حساسیت های زیاد AFC بر روی کلوب های ایرانی و همچنین گزارش هایی که چند بازیکن ایرانی از جمله آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی به کنفدراسیون فوتبال آسیا درمورد بدهی های داخلی این دو کلوب ارسال کرده اند

پرسپولیس و استقلال به علت بدهی‌های کلان میلیاردی در خطر از بین بردن از لیگ قهرمان آسیا قرار دارند و باید دید چه تیم‌هایی جایگزین آنها در لیگ قهرمانان آسیا خواهن

در صورتی که فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ مجوز حرفه ای پرسپولیس و استقلال و حتی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران را صادر نماید و بر فرض اینکه پرونده های خارجی آنها در فیفا هم مخدومه شود باز هم پرسپولیس و استقلال و همچنین نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خطر از بین بردن از آسیا و همچنین جرائم سنگین مالی از سوی AFC خواهند بود لیکن اگر یک بازیکن ایرانی یا حتی یک شرکت شخصی یا یک هتل گزارشی به کنفدراسیون آسیا ارائه کند و با ارائه صورت های مالی مدعی شود که این کلوب ها به آنها بدهکارند در آن صورت پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد.

راه عقلانی این است که فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ کلوب هایی که شرایط حضور در آسیا را دارند و بدهی های کلان خارجی ندارند جایگزین این سه کلوب به کنفدراسیون آسیا معرفی کنند. این اقدام را در سال های گذشته کشور عربستان انجام داد و تیم الاتحاد خود را به علت بدهی های فراوان کنار گذاشت و تیم الفاتح عربستان را جانشین تیم الاتحاد کرد.

در حال حاضر شرایط دو کلوب پرسپولیس و استقلال جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا بسیار خطرناک هست. در سال های گذشته بدهی های داخلی این کلوب ها مورد توجه AFC قرار نمی گرفت ولی در فصل تازه این شرایط عوض کردن کرده ضمن اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا هم از فیفا بابت بدهی های خارجی کلوب های آسیایی استعلام گرفته است.

فدراسیون و شرکت لیگ هم نمی‌توانند کمکی کنند ، چه تیم‌هایی جایگزین استقلال و پرسپولیس در آسیا می‌شوند؟!

به گزارش فارس، شاید تنها نقطه امید پرسپولیس و استقلال جهت حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا این باشد که بسیاری از کلوب ها در غرب آسیا از جمله کلوب های اماراتی و عربستانی بدهی های زیادی به بازیکنان و مربیان خارجی دارند و ممکن است کنفدراسیون آسیا به علت بدهی های کلان اکثر کلوب ها در غرب آسیا با اغماض جهت فصل آینده مجوز حضور کلوب های بدهکار را بدهد.

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | ایرانی | فوتبال | استقلال | پرسپولیس | کنفدراسیون آسیا | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz