متضاد – مخالف تاریخ کاربران فروشگاه خبر

متضاد – مخالف: تاریخ کاربران فروشگاه خبر چند رسانه ای

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مجیدی به استقلال نزدیک شد؟ ، اگر مربی بزرگ بیاید، او هم می‌آید

فرهاد مجیدی مهاجم سابق استقلالی‌ها که محبوبیت زیادی بین طرفداران دارد، از سال گذشته همواره جزو گزینه‌های نیمکت استقلال بوده است. 

مجیدی به استقلال نزدیک شد؟ ، اگر مربی بزرگ بیاید، او هم می‌آید

اگر مربی بزرگ بیاید، او هم می آید/ مجیدی به استقلال نزدیک شد؟

عبارات مهم : خارجی

فرهاد مجیدی مهاجم سابق استقلالی ها که محبوبیت زیادی بین طرفداران دارد، از سال گذشته همواره جزو گزینه های نیمکت استقلال بوده هست.

به گزارش خبرآنلاین؛در دو سال گذشته، در چند مرحله استقلالی ها به سراغ او رفته اند و هر بار هم در آوردنش ناکام مانده اند. بار اول نیم فصل دوم حضور پرویز مظلومی در استقلال بود. هنگامی که تیم نتیجه نمی گرفت، به گواه خود مظلومی، یکی از مسئولان تیم به همراه یکی از بازیکنان با تجربه استقلال به دیدار مجیدی رفتند تا او را جانشینش کنند. مظلومی در برنامه 90 دست به افشاگری زد و جهت همه مشخص بود دو فردی که سراغ مجیدی رفته اند چه کسانی هستند و چه فعالیت هایی در تیم می کنند.

مجیدی به استقلال نزدیک شد؟ ، اگر مربی بزرگ بیاید، او هم می‌آید

بار دوم استقلالی ها در اوایل فصل گذشته سراغ رحمتی رفتند. این بار هم همان مسئول کلوب که از دوستان نزدیک مجیدی هست، سراغش رفت تا با او مذاکره کند. پیشنهاد خیلی جدی تر بود و کلوب در نظر داشت فرهاد مجیدی را سرمربی استقلال کند. این بازیکن ولی از بعضی دوستانش مشورت گرفت و یک دیدار هم با علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق کلوب استقلال داشت.

او در این باره نقل می کند: «فرهاد یک روز پیش من آمد. گفت کلوب استقلال به من پیشنهاد سرمربیگری داده هست. گفتم فرهاد جدی است؟ گفت بله خیلی جدی هست. گفتم قبول نکن!» فتح الله زاده در پاسخ به این پرسش که آیا این حرف را زدید، می گوید: «به خاطر اینکه احساس کردم می خواهند فرهاد مجیدی را هم مثل علی منصوریان بسوزانند. همان موقع منصوریان سرمربی استقلال بود و کلوب از همان هفته های اول می خواست مربی را عوض کردن دهد.» مدیرعامل سابق استقلال ادامه می دهد: «به فرهاد گفتم ببین من اگر مدیرعامل استقلال باشم به هیچ وجه تو را سرمربی تیم نمی کنم.

فرهاد مجیدی مهاجم سابق استقلالی‌ها که محبوبیت زیادی بین طرفداران دارد، از سال گذشته همواره جزو گزینه‌های نیمکت استقلال بوده است. 

گفت چرا؟ گفتم چون تو جوان هستی. دوست ندارم خراب شوی. نظر من این بود که اگر یک مربی بزرگ خارجی بیاید، فرهاد دستیارش بایستد و کار یاد بگیرد و بعد خودش سرمربی استقلال شود. فرهاد هم قبول کرد و گفت نظر من هم همین هست. اینطور بود که پیشنهاد کلوب استقلال را رد کرد.»

حالا آبی ها بدشان نمی آید دوباره فرهاد مجیدی بازگردد ولی او در آخرین مصاحبه خود در این باره گفت: «من صد بار گفتم و باز هم تاکید می کنم که فعلا نمی خواهم سرمربی باشم و ترجیح می دهم که کارم را در کنار یک مربی خوب خارجی شروع کنم.» کلوب استقلال در حال حاضر دقیقا همان راهی را می رود که مجیدی به آن فکر می کند. افتخاری تاکید دارد که این کلوب باید مربی بزرگ خارجی بیاورد و در این زمینه مشغول مذاکره با چندینه مربی هستند . اگر این مذاکرات به نتیجه برسد و استقلال بتواند یک مربی بزرگ خارجی جذب کند، به احتمال فراوان فرهاد مجیدی دستیار او خواهد شد ولی در غیر اینصورت او به استقلال بازنمی گردد.

واژه های کلیدی: خارجی | سرمربی | استقلال | استقلال | سرمربی تیم | فرهاد مجیدی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz